background

Parke Bursa

Hakkımızda

Türkiye'nin ve dünyanın en seçkin üretici firmalarıyla çalışıp, ürünlerimizi, üstün hizmet ve kalite anlayışımız doğrultusunda, yüksek standartlarımızdan taviz vermeden sizlere sunmaktayız. Kaliteyi kendisine birinci ilke olarak seçilmiş olan firmamız, bugün alt yapısı ve tecrübesiyle parke konusunda her türlü ihtiyacını karşılayacak kapasiteye sahiptir. Tüm parke uygulamalarını ve satışını titiz süreçler içerisinde gerçekleştiren Parkebursa satış öncesi hizmette, ürünün güvenilirliğinde ve satış sonrası hizmette, kaliteyi zamanında sunmayı misyon edinmiştir. Özellikle Bursa da Laminat Parke alanında Kendini kanıtlamış olan Parkebursa, Deneyimli eleman kadrosu, araç ve teçhizat ile nakliye ve montaj hizmeti vermektedir. Birinci sınıf işçiliği ile de müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmuştur. Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız, pazarlama, satış ve proje işlerinde kaliteyi estetikle buluşturup kaliteli ürünleri ve sorunsuz uygulamalarıyla sizlere hizmet vermekten kıvanç duyar. TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞLARIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ. 


Misyonumuz

 

Türkiye'de ve dünyada müşteri beklentilerini karşılayan, gelişime odaklı, kaliteyi sürekli arttıran ve üretim yaptığımız sektörde, dünya standartlarında ürünler geliştirerek farklılık oluşturan sektöründe lider bir firma olmak.

 

Vizyonumuz

 

 

Hedeflerimizi yüksek tutarak, müşteri memnuniyetini arttırma, faaliyet gösterdiğimiz sektörde kalite ve müşteri memnuniyetini koruyup istikrarlı bir pazar yapısı oluşturup hayata farklı bir perspektiften bakarak yeniliklerin öncüsü olmak.

Parke Bilgi Talep Formu

Taleplerinizi yazın ... En kısa zamanda Size bilgi verilecektir...